Phyteneo Otic Solution gtt.10ml

Phyteneo Otic Solution gtt.10ml

Výrobce: Neofyt spol.s.r.o.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 8594071270094

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
157
Cena obvyklá:173
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Přípravek změkčuje a rozpouští ušní maz. Přípravek změkčuje a rozpouští ušní maz v zevním zvukovodu a pomáhá jej dále snadno odstraňovat společně s ostatními nečistotami a vodou. Zmírňuje bolestivé projevy při zánětu. Určený účel použití: Zdravotnický prostředek Otic Solution je určen k prevenci onemocnění zevního zvukovodu a k léčbě ztvrdlého cerumen čištěním mechanickým výplachem ucha, změkčením a rozpouštěním ušního mazu za současné hydratace a zvláčnění a odstraňováním vody, prachu a nečistot ze zvukovodu, a to vše fyzikálně-chemickým působením. Otic Solution blahodárně působí při regeneraci pokožky zevního zvukovodu a má zvláště příznivé a revitalizující účinky při podpoře léčby důsledků vnějších negativních vlivů životního prostředí.

Charakteristika: Dosahovaný účinek zdravotnického prostředku Otic solution je založen na schopnosti glycerinu a butylene glycolu dobře rozpouštět ušní maz nebo vodu ve vnějším zvukovodu tak, aby vzniklý roztok mohl odtéci případně mohl být odstraněn vysušením. Směs glycerinu a butylene glycolu vykazuje zvláčňující efekt a slouží též jako směs pomocných látek, ve které jsou rozpuštěné další složky. Spoluvytváří prostředí nevhodné pro růst bakteriálních infekcí. Mezi složky přírodního původu patří směs rostlinných extraktů. Extrakt z květů měsíčku lékařského a z květů divizny malokvěté napomáhá regeneraci a stimuluje samočistící schopnost pokožky. Extrakt z natě třezalky tečkované působí adstringentně a protizánětlivě. Další látkou s protizánětlivým účinkem, který vhodně doplňuje hlavní účinek prostředku rozpouštět ušní maz, pokud např. při odstraňování ztvrdlého cerumen dojde k podráždění nebo poranění pokožky zvukovodu, je cholin salicylát. Thymol má antibakteriální účinek, který vhodně doplňuje hlavní účel prostředku, zejména pokud ve zvukovodu ulpí zbytky vody, která může vytvořit prostředí vhodné pro nárůst mikrobiálních infekcí. Levandulová silice má antibakteriální účinky a současně dodává prostředku příjemnou vůni.

Způsob použití: Způsob použití zdravotnického prostředku Otic solution je podrobně popsán v Návodu k použití.

Varování a upozornění: Varování a upozornění pro použití zdravotnického prostředku Otic solution jsou uvedena v Návodu k použití. Před použitím prostředku si prosím prostudujte Návod k použití.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: Neofyt spol.s.r.o.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
173 s dph
Vaše cena:
157 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 8594071270094
počet kusů