Cannaderm Cannadent regenerační sérum 5ml

Cannaderm Cannadent regenerační sérum 5ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Kosmetika
SUKL: 0000000
PDK: 8594054230015

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
257
5140 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:283
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Cannadent regenerační sérum pro přímé ošetřování rtů a sliznice úst.
Ideální péče při akutních problémech s afty, opary rtů, otlacích od protéz a rovnátek a také při parodontóze. Zcela přírodní receptura rychle a účinně dezinfikuje, zmírňuje citlivost postiženého místa a výrazně urychluje regeneraci postižené sliznice. Doporučujeme také k ošetření po zákrocích u zubního lékaře, při problémech se záněty dásní nebo při problémech s prořezáváním zubů.

Hlavní látky: Bioaktivní konopný olej, hřebíček, arnika, jedle sibiřská, tea tree. Obsahuje alkohol (použití u dětí pouze na doporučení).

Použití: Důkladně protřepejte! Sérum aplikujte přímo na citlivé místo. Pocit pálení rychle ustoupí. Ideální na cesty pro ošetření štípnutí hmyzem nebo k dezinfekci drobných poranění pokožky či akné.

Složení: Cannabis Sativa Seed Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Alcohol denat., Arnica Montana, Abies Sibirica Oil, Melaleuca Alternifolia Oil (Tea Tree)

Balení: 5 ml

Kosmetika

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Kosmetika
Cena obvyklá*:
283 s dph
Vaše cena:
257 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 8594054230015
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: