Test těhotenský GALMED Comfort 10 hCG 2ks

Test těhotenský GALMED Comfort 10 hCG 2ks

Výrobce: Galmed
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3593333

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
5170
25,90 Kč / 1 kus
Cena obvyklá:57
Ušetříte:9.3%
kusů
Skladem
Popis:

Galmed Comfort 10 je jednorázový diagnostický test určený k sebetestování v domácím prostředí. Pracuje na principu stanovení hCG (lidský choriový gonadotropin neboli těhotenský hormon) v moči. Tento hormon vytváří placenta a je vylučován do moči již krátce po oplodnění. Test je vysoce citlivý, detekuje množství hCG v koncentraci 10 mIU/ml nebo vyšší a poskytuje vysokou přesnost.

Jak ho použít?

Odchyťte moč (nejlépe raní moč) do suché čisté nádobky. Do tohoto vzorku moči ponořte scisle ve směru šipek testovací proužek nejméně na 5 vteřin. Při ponoření proužku nepřekročte čárku maxima (MAX). Proužek opět vyjměte a položte ho vodorovně na nesavý čistý, rovný povrch. Výsledek odečtěte do 5 minut, ne však později než za 15 minut. Pokud je výsledek testu pozitivní, objeví se dvě červeno-purpurové barevné čárky, jedna čárka v kontrolní oblasti (C) a druhá čárka v testovací oblasti (T). Pokud je výsledek testu negativní, zobrazí se červeno-purpurově zbarvený proužek pouze v kontrolní zóně „C“, testovací oblast (T) zůstane prázdná.

Dále by Vás mohlo zajímat, že vzorek první ranní moči obecně obsahuje nejvyšší koncentrace hCG, a je doporučen pro včasné zjištění těhotenství. Pro testování je však možné použít jakýkoliv vzorek moči.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: Galmed
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
57 s dph
Vaše cena:
5170 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3593333
počet kusů