Sanicor StopVir nosní sprej 15ml

Sanicor StopVir nosní sprej 15ml

Výrobce: Zentiva, k.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 4531209

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
16620
Cena obvyklá:183
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Ochrana nosu před virovým respiračním onemocněním. Sanicor StopVir nosní sprej se používá při prvních příznacích virové infekce. Tento zdravotnický prostředek několika účinnými mechanizmy zabraňuje množení virů a jejich průniku do organizmu, a tak chrání před rozvojem nemoci. Sprej je obohacen o zvlhčující panthenol, který zklidňuje podrážděnou nosní sliznici. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 12 let. Lze jej používat i během těhotenství a kojení. 

Jak Sanicor StopVir nosní sprej působí?

Obsažené aktivní látky vytváří na nosní výstelce ochranný povlak a udržují v nosní dutině prostředí s nízkým pH, které je virům nepřátelské. Sprej navíc zvyšuje vylučování hlenu a usnadňuje jeho oddělování od nosní sliznice, tak čistí nosní dutinu a odplavuje patogeny. 

Hlavní vlastnosti:

  • zabraňuje šíření viru v nose, a tak brání rozvoji nemoci
  • nízké pH vytváří pro viry nehostinné prostředí
  • vytváří ochrannou bariéru na povrchu sliznice
  • čistí nosní dutinu proplachovacím účinkem
  • zklidňuje a zvlhčuje podrážděnou nosní sliznici 

Dávkování: Sanicor StopVir nosní sprej začněte používat již při prvních příznacích virové infekce, kterými mohou být například svědění v krku či ucpaný nos. Před použitím přípravek dobře protřepejte. Držte lahvičku ve svislé poloze, klidně se nadechněte a aplikujte 3 vstřiky do každé nosní dírky. Nepoužívejte častěji než 4x denně. Mezi dávkami nechejte uplynout 4 hodiny. Pro dosažení nejlepších výsledků pokračujte v léčbě 2 dny po vymizení příznaků. 

Složení: Voda, HPMC, sukcinát, panthenol, L-pyroglutamát, kys. jantarová, polysorbát 80, sukralóza, eukalyptový olej, phenylethylakohol. 

Upozornění: Není vhodné pro děti do 12 let. Vyvarujte se kontaktu s očima. Nepoužívejte při přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: Zentiva, k.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
183 s dph
Vaše cena:
16620 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 4531209
počet kusů