STOPKAŠEL Medical sirup Dr.Weiss 200+100ml

STOPKAŠEL Medical sirup Dr.Weiss 200+100ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3526804

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
189
63 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:208
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

STOPKAŠEL Medical sirup obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů HERBALIUM (jitrocel, boswellie, mateřídouška, bazalka a eukalyptus) s násobným efektem při projevech suchého a vlhkého kašle. Sirup vytváří ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla, zmírňuje tak podráždění a kašel, snižuje pocit škrábání v krku, omezuje tvorbu hlenu. Pomáhá zmírnit příznaky běžných nemocí spojených s nachlazením.

STOPKAŠEL Medical sirup obsahuje extrakty z

  • Jitrocele (Plantago lanceolata) - zklidňuje dutinu ústní a krk, poskytuje úlevu pro podrážděný krk a hltan, má zklidňující a příznivé účinky na hlasivky.
  • Boswellie (Boswellia serrata) - pomáhá při podráždění a zduření sliznice, omezuje tvorbu hlenu.
  • Mateřídoušky (Thymus serpyllum) - zklidňuje dutinu ústní a krk, ulevuje od škrábání v krku a hltanu, má zklidňující a příznivé účinky na hltan a hlasivky.
  • Bazalky (Ocimum basilicum) - pomáhá při nachlazení, ulevuje při kašli a škrábání v krku.
  • Eukalyptu (Eucalyptus globulus) - poskytuje úlevu pro dýchací cesty, podporuje fyziologické funkce dýchacího systému, zklidňuje krk, hltan a hlasivky.

Přípravek je určen pro dospělé a děti od 3 let. 

Dávkování: Dospělí užívají 3x denně 1 polévkovou lžíci (15 ml), děti od 3 let 3x denně 1 čajovou lžičku (5 ml). Účinek na sliznici je vhodné podpořit krátkým kloktáním doporučené dávky sirupu. Sirup takto lépe ulpí a účinkuje na postižené sliznici hltanu, měkkého patra a mandlí. 

Složení: Extrakt jitrocele (Plantago lanceolata), Extrakt boswellie (Boswellia serrata), Extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum), Extrakt bazalky (Ocimum basilicum), Extrakt eukalyptu (Eucalyptus globulus), čištěná voda, sorbitol, fruktóza, polysorbát 20, citronan trisodný, kyselina citrónová, sorban draselný, benzoan sodný, xanthanová guma, švestkové a medové aroma, sukralóza, mentol, selen (seleničitan sodný pentahydrát). 

Upozornění: Výrobek je určen pro děti od 3 let. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obsahuje zbytkové množství alkoholu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Zdravotnický prostředek.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
208 s dph
Vaše cena:
189 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3526804
počet kusů