STOPKAŠEL Medical pastilky Dr.Weiss 24 pastilek

STOPKAŠEL Medical pastilky Dr.Weiss 24 pastilek

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3654929

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
139
5,80 Kč / 1 pastilka
Cena obvyklá:153
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

STOPKAŠEL Medical pastilky je zdravotnický prostředek, který poskytuje rychlou, účinnou a šetrnou pomoc při kašli a bolesti v krku. Obsahuje bylinné extrakty v té nejúčinnější kombinaci a koncentraci přitom zůstávají šetrné k organizmu dětí i dospělých. Do jedinečné kombinace bylin patří jitrocel (Plantago lanceolata), boswellie (Boswellia serrata), mateřídouška (Thymus zygis), bazalka (Ocimum basilicum) a eukalyptus (Eucalyptus globulus). Pastilky jsou vhodné také pro celiaky, diabetiky, těhotné a kojící ženy.

Není určeno pro děti do 3 let. 

Dávkování a způsob užití: Každé 2-3 hodiny nechejte volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Pastilky se nemají žvýkat ani polykat. Nepřekračujte dávku 10 pastilek denně. Děti od 3 do 12 let užívají maximálně 5 pastilek denně. 

Složení: Přípravek obsahuje sladidla: glukózový sirup, sacharózu; extrakt boswellie (Boswellia serrata), extrakt jitrocele (Platntago lanceolata), eukalyptový olej (Eucalyptus globulus), mentol, extrakt bazalky (Ocimum basilicum), olej mateřídoušky (Thymus zygis) a seleničitan sodný pentahydrát (selen).

Zdravotnický prostředek.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
153 s dph
Vaše cena:
139 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3654929
počet kusů