ExAller při alergii na roztoče domácího prachu 75ml

ExAller při alergii na roztoče domácího prachu 75ml

Výrobce: Ewopharma
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3971430

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
40170
Cena obvyklá:442
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

ExAller při alergii na roztoče domácího prachu je zdravotnický prostředek odstraňující roztoče z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění či dalšího nábytku. Zažijte úlevu od příznaků alergie na roztoče již po prvním použití.

K použití přípravku ExAller nepotřebuje žádnou speciální textilii. K ošetření vaší matrace (která obvykle obsahuje největší množství roztočů) použijte jednoduše prostěradlo, na němž jste spali. Pokud ale používáte potah na matrace, tak jej před ošetřením sejměte.

Přípravek proti roztočům ExAller obsahuje přírodní, netoxické rostlinné extrakty, které napodobují feromony, jejichž prostřednictvím roztoči komunikují. Roztoči jsou vylákáni z hloubky matrace nebo čalounění do látky, na niž byl přípravek nastříkán a kterou je ošetřovaný povrch zakryt. Roztočů se pak jednoduše zbavíte vypráním v pračce.

Dávkování a způsob užití:

3 jednoduché kroky:

  1. Nastříkejte ExAller rovnoměrně na látku ze 100% bavlny (můžete použít např. povlečení), jímž jste zakryli matraci, koberec, čalounění nebo jiný ošetřovaný povrch. Jedno stisknutí pumpičky je určeno na plochu 30x30 centimetrů. Aplikujte z výšky 30 cm.
  2. Nechte přípravek působit 1 až 2 hodiny. To je doba potřebná k nalákání více než 80 % roztočů do látky, kterou jste ošetřovaný povrch zakryli.
  3. Sejměte látku s nalákanými roztoči a vyperte ji v pračce při teplotě 60 °C. Po prvních třech aplikacích ještě ošetřený povrch vysajte vysavačem, ideálně s HEPA filtrem. Odstraníte tak výkaly a schránky, které po roztočích zůstaly.

Pro rychlou eliminaci roztočů aplikujte 1x týdně, pro prevenci aplikujte 1x měsíčně.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: Ewopharma
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
442 s dph
Vaše cena:
40170 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3971430
počet kusů