PET HEALTH CARE Fyto obojek FORTE pro psy a kočky

PET HEALTH CARE Fyto obojek FORTE pro psy a kočky

Výrobce: FARMACIA CARE s.r.o.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 3584928

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
52670
Cena obvyklá:579
Ušetříte:9%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Fyto obojek FORTE působí na bázi přírodní látky geraniol, která je součástí citronelového oleje, získávaného např. z rostliny Cymbopogon citratus (Lemon grass).

Geraniol má velkou účinnost proti blechám (Ctenocephalides felis) a klíšťatům (Ixodes ricinus). Působí repelentně a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. I když se parazit zachytí, obvykle nemá dostatek času na předání infekce psovi anebo kočce.

Fyto obojek FORTE je biocidní obojek pro psy a kočky s účinností proti klíšťatům a blechám.Neobsahuje organofosfáty, karbamáty, pyrethriny, pyrethroidy ani organochlory.

  • Aktivní látky se postupně uvolňují z obojku do srsti a kůže zvířete.
  • Obojek je účinný po dobu až 90 dnů. Zvlhnutí ani namočení obojku nezkracuje dobu působení.
  • Délka 65 cm 

Použití: Obojek nasaďte zvířeti na krk. Přebytečný kus obojku odstřihněte a ponechte v pelíšku nebo v místě, kde se zvíře nejvíc pohybuje. Zamezte však, aby mohlo zvíře obojek žvýkat. 

Upozornění: Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže. Průběžně kontrolujte stav a usazení obojku na krku zvířete.

Veterinární přípravek. Fyto obojek Forte obsahuje geraniol 5g/kg, Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Používejte biocidní připravky bezpečně. 

Výrobce: FARMACIA CARE s.r.o.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
579 s dph
Vaše cena:
52670 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3584928

Produkt je dočasně nedostupný