Helicid 20 Zentiva 14 tvrdých tobolek

Helicid 20 Zentiva 14 tvrdých tobolek

Výrobce: Zentiva, k.s.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0215604
PDK: 3116242
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
169
Cena obvyklá:186
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

HELICID se používá ke krátkodobé i dlouhodobé léčbě vředu dvanáctniku a žaludku, vředu dvanáctníku a žaludku způsobených podáváním léčiv proti bolesti a zánětu kloubů a svalů (eroze a vředy gastroduodena způsobené podáváním nesteroidních antirevmatik-antiflogistik), vředové choroby dvanáctníku a žaludku s bakteriální infekcí žaludku (eradikace Helicobacter pylori), zánětu jícnu způsobeného návratem žaludečního obsahu do jícnu (refluxni ezofagitida) u dospělých a dětí od jednoho roku; nemoci s příznaky (např. pálením žáhy) způsobenými návratem žaludečního obsahu do jícnu (symptomatická refluxní choroba jícnu), trávicích obtíží projevujících se bolestí v nadbřišku i jiných částech břicha, pálením žáhy, návratem kyselého nebo hořkého žaludečního obsahu do jícnu a celkovou poruchou chuti k jídlu (dyspepsie). 

Dávkování: Vždy užívejte přípravek HELICID 10 ZENTIVA přesně podle pokynů PIL. Pokud si nejste jistý/á, poradte se se svým lékařem. 

Kontraindikace: Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. 

Vedlejší příznaky: Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek HELICID 10 ZENTIVA nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. 

Složení: Léčivou látkou je omeprazolum 20mg v 1 tobolce.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Výrobce: Zentiva, k.s.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
186 s dph
Vaše cena:
169 s dph
SUKL: 0215604
PDK: 3116242
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů