Bepanthen Plus hojivý krém 100g

Bepanthen Plus hojivý krém 100g

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0173305
PDK: 3362150
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
45730
Cena obvyklá:503
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Bepanthen Plus se používá na povrchní poranění všech druhů s rizikem infekce. Je možné ho použít na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky, jako jsou odřeniny, řezné rány a poškrábání, trhliny a praskliny pokožky, lehké popáleniny, otlaky, záněty kůže,k léčbě popraskaných bradavek u kojících žen. Používá se k léčbě chronických stavů, jako jsou bércové vředy a proleženiny, k léčbě kožních infekcí a v oblasti malých chirurgických výkonů. 

Bepanthen Plus zabraňuje vzniku a šíření infekcí, vysušování ran a díky chladivému účinku zmírňuje i jejich bolestivost. 

Dávkování a způsob užití: Podle potřeby nanášejte tenkou vrstvu přípravku i několikrát za den. 

Složení: Léčivou látkou je Dexpanthenolum 50 mg a Chlorhexidini dihydrochloridum 5 mg v 1 g krému. Pomocnými látkami jsou racemický pantolakton, cetylalkohol, stearylalkohol , bílá vazelína, tekutý parafín, tuk z ovčí vlny, makrogol-2000- stearát, čištěná voda. 

Kontraindikace: Přípravek nepoužívejte při hypersenzitivitě na léčivé látky nebo na kteroukoli pomocnou látku obsaženou v přípravku. Přípravek nesmí být aplikován na perforovaný ušní bubínek.

Lék k vnějšímu užití s účinnou látkou dexpanthenolum a chlorhexidini dihydrochloridum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. L.CZ.MKT.CC.03.2017.0974

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
503 s dph
Vaše cena:
45730 s dph
SUKL: 0173305
PDK: 3362150
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů