Drill Růžový Med 24 pastilek

Drill Růžový Med 24 pastilek

Výrobce: Pierre Fabre
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0015066
PDK: 1952556
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
187
Cena obvyklá:206
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Pastilky Drill jsou kombinovaný přípravek s antiseptickým a lokálně anestetickým účinkem. Léčivá látka chlorhexidin je účinné antiseptikum již při nízkých koncentracích a působí na téměř veškeré patogeny vyskytující se v dutině ústní a hltanu, na gramnegativní i grampositivní bakterie, kvasinky i plísně. Rychle se naváže na povrch bakterie, tlumí bolest. Přítomná aromata se rovněž podílejí na účinnosti přípravku, sliznice desinfikují, zjemňují a zklidňují podráždění. Používá se k desinfekci, zmírnění a léčbě zánětů a infekcí. 

Dávkování a způsob užití: Vždy užívejte přípravek Drill růžový med podle pokynů lékaře. Obvyklá dávka přípravku je následující: Dospělí: Nechte rozpustit v ústech 1 pastilku 4x denně. Děti od 6 do 15 let věku: Nechte rozpustit v ústech 1 pastilku 2 - 3x denně.

Složení: Přípravek obsahuje léčivé látky Chlorhexidini digluconas, Tetracaini hydrochloridum. Pomocnými látky jsou natrium-askorbát, sacharosa, glukosa, čištěný med, amonium-glycyrrhizát, suchý lékořicový extrakt a přírodní růžové aroma. 

Kontraindikace: Neužívejte přípravek Drill růžový med pastilky jestliže jste alergický(á) na lokální anestetika, chlorhexidin a ostatní složky přípravku. Přípravek nesmí užívat děti do 6 let věku.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Lék k orálnímu užití. Před použitím čtěte pečlivě příbalový leták.

Výrobce: Pierre Fabre
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
206 s dph
Vaše cena:
187 s dph
SUKL: 0015066
PDK: 1952556
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: