Voltaren Actigo Extra 25mg 20 tablet

Voltaren Actigo Extra 25mg 20 tablet

Výrobce: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0218105
PDK: 3374601
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
13160
Cena obvyklá:145
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Přípravek se používá k symptomatické léčbě bolestivých stavů, jako jsou bolesti hlavy, zubů a bolest při menstruaci, mimokloubní revmatismus a bolest zad. Posttraumatické bolestivé stavy doprovázené zánětem a otoky, např. podvrtnutí kloubu, pohmoždění, natažení svalů.

Ulevuje od symptomů akutního zánětu horních cest dýchacích a chřipky, zejména bolesti v krku, bolesti svalů, kloubů a jiných průvodních bolestí. Používá se ke snížení průvodní horečky. 

Dávkování a způsob užití: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1 obalenou tabletu při výskytu příznaků onemocnění, následně dle potřeby 1 obalenou tabletu každých 4-6 hodin. Během 24 hodin nemají být užívány více než 3 tablety. Tablety se polykají vcelku a zapíjejí se vodou. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivou látkou je diclofenacum kalicum. Jedna obalená tableta obsahuje diclofenacum kalicum 25 mg. Dalšími složkami jsou magnesium-stearát, povidon 40, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sodná sůl karboxymethylškrobu, kukuřičný škrob, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulosa, makrogol 8000, červený oxid železitý (E172) a oxid titaničitý (E171), mastek, sacharosa. 

Kontraindikace: Neužívejte přípravek v posledních třech měsících těhotenství. Není určeno pro děti a dospívající do 14 let. 

Lék k vnitřnímu užití. Pozorně čtěte příbalovou informaci.​

Výrobce: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
145 s dph
Vaše cena:
13160 s dph
SUKL: 0218105
PDK: 3374601
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: