Levopront sirup 120ml

Levopront sirup 120ml

Výrobce: Angelini Pharma Česká republika s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0107231
PDK: 8594159640108
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
15940
Cena obvyklá:175
Ušetříte:8.9%
kusů
Skladem
Popis:

Přípravek Levopront sirup patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka obsažená v přípravku - levodropropizin - mírní kašel bez ovlivnění centra kašle. Rychlá úleva od suchého kašle. Sirup Levopront tlumí kašel bez ovlivnění centra kašle v mozku - působí přímo v dýchacích cestách a současně napomáhá přirozené očistě dýchacích cest. 

Přípravek je určen na suchý dráždivý neproduktivní kašel. Sirup má příchuť třešně a je určené nejen pro dospělé, ale i pro děti od 2 let. Vhodné i pro alergiky.

Dávkování a způsob užití: Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Pokud lékař neurčí jinak, je doporučeno toto dávkování: Dospělí a děti starší 12 let věku: 10 ml (což odpovídá 60 mg levodropropizinu) 3krát denně s intervalem mezi dávkami alespoň 6 hodin. 

Děti starší 2 let: 10 - 20 kg tělesné hmotnosti - 3krát denně 3 ml sirupu s intervalem mezi dávkami alespoň 6 hodin, 20 - 30 kg tělesné hmotnosti - 3krát denně 5 ml sirupu s intervalem mezi dávkami alespoň 6 hodin.

Při otevírání lahvičky silně zatlačte na uzávěr a zároveň s ním otáčejte proti směru hodinových ručiček. 

Levopront sirup je možné naředit polovinou sklenice vody. Přípravek užívejte mezi jídly a zapijte dostatečným množstvím vody. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dnů. 

Složení: Léčivou látkou je levodropropizinum, 10 ml sirupu obsahuje 60 mg levodropropizinu. Dalšími pomocnými látkami jsou sacharóza, methylparaben, propylparaben, kyselina citronová, hydroxid sodný, třešňové aroma, čištěná voda. 

Kontraindikace: Pozorně čtěte příbalovou informaci. Nepodávejte dětem do 2 let. Neužívejte přípravek, jestliže jste alergický/á na levodropropizin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, při produktivním kašli (kašel s hlenem), při zhoršené funkci sliznic, při těžkých poruchách jater či v průběhu těhotenství a kojení.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Levopront obsahuje levodropropizin. Léčivý přípravek k vnitřnímu užití.

 

Výrobce: Angelini Pharma Česká republika s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
175 s dph
Vaše cena:
15940 s dph
SUKL: 0107231
PDK: 8594159640108
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů