Ibalgin Plus 400mg/100mg 24 tablet

Ibalgin Plus 400mg/100mg 24 tablet

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0228521
PDK: 3950350
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
99
Cena obvyklá:109
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Ibalgin Plus pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, obsahuje kofein, který posiluje analgetický účinek a zlepšuje základní aspekty kognitivní výkonnosti, jako jsou pozornost, ostražitost a reakční čas.

Ibalgin Plus se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti. Ibalgin Plus je indikován pouze u dospělých. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Dávkování a způsob užití: Počáteční dávka: užijte 1 potahovanou tabletu (400 mg ibuprofenu a 100 mg kofeinu). V případě potřeby užijte další dávku (1 potahovanou tabletu), ale nepřekračujte celkovou dávku 3 potahovaných tablet (1 200 mg ibuprofenu a 300 mg kofeinu) během 24 hodin. Interval mezi jednotlivými dávkami nemá být kratší než 6 hodin. 

Potahované tablety se polykají vcelku a zapíjejí se sklenicí vody. 

Složení: Léčivými látkami jsou ibuprofenum a coffeinum. Jedna potahovaná tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg a coffeinum 100 mg. Pomocnými látkami jsou: Jádro tablety: Mikrokrystalická celulosa, Sodná sůl kroskarmelosy, Koloidní bezvodý oxid křemičitý, Magnesium-stearát. Potahová vrstva: Hypromelosa, Hyprolosa, Makrogol 6000, Mastek, Oxid titaničitý (E 171) 

Kontraindikace: Nevhodné pro děti a mladistvé do 18 let. Neužívejte přípravek Ibalgin Plus, jestliže jste alergický(á) na ibuprofen, kofein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Neužívejte tento přípravek během posledních 3 měsíců těhotenství. Neužívejte tento přípravek během prvních 6 měsíců těhotenství, pokud Vám lékař nedoporučí jinak.

Pozorně čtěte příbalovou informaci. Volně prodejný lék.

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
109 s dph
Vaše cena:
99 s dph
SUKL: 0228521
PDK: 3950350
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů