Cannaderm Robátko Emoliens krém na atop ekzem 75g

Cannaderm Robátko Emoliens krém na atop ekzem 75g

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Kosmetika
SUKL: 0000000
PDK: 2471069

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
28780
383,70 Kč / 100 gramů
Cena obvyklá:317
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Robátko emoliens 75g
Robátko emoliens (zvláčňujicí krém) pro celodenní péči o citlivou pokožku dětí a dospělých s projevy atopického ekzému. Přírodní receptura ideálně vyhovuje speciálním nárokům doplňkové péče o pokožku s projevy atopického ekzému. Krém se snadno roztírá, dobře se vstřebává a účinně zjemňuje a zvláčnuje suchá, šupící místa na pokožce a napomáhá tak zmírnění a zklidnění projevů atopie. Robátko emoliens je možné používat dlouhodobě a místní aplikaci opakovat i několikrát denně podle potřeby.

CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ BIO KOSMETIKA

Hlavní látky: bioaktivní konopný olej, sibiřská jedle, echinacea

Použití: Zvláčňující krém jemně rozetřete v tenké vrstvě do pokožky s projevy atopického ekzému. Emoliens se snadno roztírá a rychle zvláčňuje a zklidňuje pokožku. Pokožku s atopií promazávejte několikrát denně dle potřeby.

Složení: Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Echinacea Purpurea Extract, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Panthenol, Tocopherol, Cetyl Alcohol, Abies Sibirica Oil, Lonicera Caprifolium Flower Extract (and) Lonicera Japonica Flower Extract, Bisabolol, Inositol, Lecithin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Argentum

Balení: 75g

Kosmetika
 

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Kosmetika
Cena obvyklá*:
317 s dph
Vaše cena:
28780 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2471069
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: