Cannaderm Cannadent ošetřující zubní pasta 75g

Cannaderm Cannadent ošetřující zubní pasta 75g

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Kosmetika
SUKL: 0000000
PDK: 8594054232606

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
19850
264,70 Kč / 100 gramů
Cena obvyklá:218
Ušetříte:8.9%
kusů
Skladem
Popis:

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Zásaditá zubní pasta se sníženou pěnivostí pro jemné, ale velmi účinné odstarnění zubního plaku, osvěžení dechu a ošetření jazyka i sliznice dutiny ústní. Pasta je určená pro ošetřování stálého chrupu, zejména pro osoby s citlivými zubními krčky nebo se sklonem k tvorbě zubních kazů a zánětů v dutině ústní.

Hlavní látky: bioaktivní konopný olej, hřebíček, dubová kůra, máta, šalvěj

Použití: Pastu naneste na zubní kartáček a důkladně vyčistěte všechny zuby i mezizubní prostory (nejlépe po každém jídle, minimálně však 2 x denně 2 minuty). Poté vypláchněte ústa vlažnou vodou. Pouze pro dospělé.

Pasta je určena pro ošetřování stálého chrupu - není určena pro dětský chrup!

Složení: Sorbitol, Aqua, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (and) Lauryl Glucoside, Hydrated Silica, Cannabis Sativa Seed Oil, Quercus Robur Extract, Sodium Bicarbonate, Citrus Grandis Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Glycerin, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Xanthan gum, Gaultheria Procumbens Extract, Salvia Officinalis Oil, Argentum

Balení: 75 g

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Kosmetika
Cena obvyklá*:
218 s dph
Vaše cena:
19850 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 8594054232606
počet kusů