BioGaia Protectis dětské probiotické.kapky 10ml

BioGaia Protectis dětské probiotické.kapky 10ml

Výrobce: Ewopharma
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3309870

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
64510
6451 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:710
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

BIOGAIA® PROTECTIS – DĚTSKÉ PROBIOTICKÉ KAPKY V PRAKTICKÉ TUBĚ 10ML

  • napomáhá utvářet a obnovit rovnováhu v zažívacím traktu
  • ověřený patentový kmen bakterie L. reuteri Protectis

BioGaia® Protectis jsou probiotické kapky v praktické tubě pro děti od ukončeného 1. měsíce života. Obsahují ověřený patentovaný kmen živých, aktivních bakterií Lactobacillus reuteri Protectis® (DSM 17938), který napomáhá utvářet a obnovit přirozenou rovnováhu v zažívacím traktu.

Složení: Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhými řetězci triglyceridů (MCT) a živé, aktivní bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®). Balení obsahuje bílý plastový proužek sloužící k prodloužení doby použitelnosti, který byl schválen pro použití s potravinami a není určen ke konzumaci.

Dávkování: Lze podávat dětem od ukončeného 1.měsíce života v dávce 5 kapek denně. Jedna dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých, aktivních bakterií Lactobacillus reuteri Protectis® v denní dávce. 

Uchování: Na suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí. Uchovávejte dobře uzavřené a ujistěte se, že je víčko dostatečně utažené. Tubu spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

JAK UŽÍVAT DĚTSKÉ KAPKY BIOGAIA® PROTECTIS:

ed použitím dobře protřepejte.

5 kapek denně. 

Tubičku jemně stlačte a nakapejte 5 kapek. Pokud se kapky nezačnou tvořit, znovu dobře protřepejte. Kapky mohou být podávány na lžičce, nakapány na prso (v případě, že kojíte), přidány do lahve s krmením nebo do jídla. Kapky nemění chuť jídla nebo nápojů. 

Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, aby nedošlo k poškození živých, aktivních bakterií. 

 

 

Těhotenstvé a kojení: Přípravek může být užíván během těhotenství a kojení.

Doplněk stravy

Výrobce: Ewopharma
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
710 s dph
Vaše cena:
64510 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3309870
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: