Walmark Urinal D-manosa Forte 10 sáčků

Walmark Urinal D-manosa Forte 10 sáčků

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3967560

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
299
29,90 Kč / 1 sáček
Cena obvyklá:329
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Pro podporu zdraví močových cest. Vysoký obsah D-manosy spolu s kombinací brusinek a vitaminu D vytváří z Urinal D-manosy Forte extra silný unikátní produkt. Přidaný extrakt z listu břízy přispívá k normální funkci močových cest. Vitamin D přispívá ke správné funkci imunitního systému. Přípravek s malinovou příchutí je vhodný pro přípravu teplého i studeného nápoje. Je určen pro akutní krátkodobé užívání, ale také pro dlouhodobou péči. 

Hlavní vlastnosti:

  • vysoký obsah D-manosy 2 g
  • obsahuje patentovanou kombinaci kanadských brusinek a vitaminu D
  • extrakt z břízy podporuje zdraví močových cest 

Dávkování: Akutně: 2 sáčky denně po dobu 5 dní, ráno a večer. Dlouhodobě: 1 sáček denně, nejlépe večer. Sex: 1 sáček do 1 hodiny po pohlavním styku. 

Složení: D-manosa, sladidla (erythritol, mannitol, xylitol, steviol-glykosidy), kanadská brusinka (klikva velkoplodá) prášek, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma malina a brusinka, bříza bělokorá extrakt, cholekalciferol. 

Použití: Obsah sáčku rozpusťte ve 200 ml vody, studené nebo teplé do 40 °C. Užívejte nejlépe po jídle. 

Upozornění: Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti do 12 let. Těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
329 s dph
Vaše cena:
299 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3967560
počet kusů