Swiss NatureVia Mega brusinky Akut 15 kapslí

Swiss NatureVia Mega brusinky Akut 15 kapslí

Výrobce: BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 4500063

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
218
14,50 Kč / 1 kapsle
Cena obvyklá:240
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Doplněk stravy s kanadskými brusinkami a zlatobýlem pro zdraví močových cest. Swiss NatureVia Mega brusinky Akut obsahuje patentovaný koncentrát z celých plodů kanadských brusinek, které jsou zdrojem přírodních látek s fyziologickým účinkem, jako jsou vitamíny, minerály, stopové prvky, organické kyseliny, flavonoidy či polyfenoly. Mezi důležité aktivní složky kanadské brusinky patří proanthokyanidiny, které se po požití vstřebávají do krve a z ní pak ledvinami do moči. Přípravek je vyráběn patentovanou výrobní technologií Cran-Max®, která zachová aktivní složky ze všech částí plodu. Složení přípravku je vylepšeno extraktem ze zlatobýlu, který podporuje zdraví a správnou funkci močového měchýře a močových cest. 

  • obsahuje zlatobýl, který podporuje správnou funkci močových cest
  • patentovaná výrobní technologie Cran-Max® zachová aktivní složky ze všech částí plodu brusinky (dužiny, jader, slupky i šťávy), aby byl přípravek co nejpodobnější čerstvým brusinkám
  • ochranná technologie BioShield® vytvoří ochranný obal, který chrání aktivní látky před žaludeční kyselinou, zajistí jejich postupné uvolňování a prodlouží tak jejich působení 

Dávkování: Užívejte 1-3 kapsle denně podle potřeby. K důležitým zásadám péče o močové cesty patří dostatečný pitný režim, který pomáhá vyplavovat nežádoucí patogenní bakterie. K nejčastějším původcům problémů močových cest patří bakterie E.coli. 

Složení: Koncentrát Cran-Max (34:1), brusinkový extrakt (50:1) ekv. 13 500 mg brusinek, zlatobýl obecný (Solidago virgaurea, extrakt z nati 10:1) 20 mg v jedné kapsli. Extrakt z kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon Aiton), želatina, protispékavé látky (stearát hořečnatý, oxid křemičitý, mikrokrystalická celulosa), extrakt zlatobýl. 

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Mohou užívat i ženy v období těhotenství a kojení, užívání je však vhodné konzultovat s lékařem. Produkt neobsahuje žádné chemické konzervační látky, syntetická barviva, mléčné a pšeničné produkty, kvasinky ani cukr.

Doplněk stravy

Výrobce: BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
240 s dph
Vaše cena:
218 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 4500063
počet kusů