TEREZIA Klouby fit 60 kapslí

TEREZIA Klouby fit 60 kapslí

Výrobce: Terezia company
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3489649

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
35690
5,90 Kč / 1 kapsle
Cena obvyklá:393
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

KLOUBY FIT je směs přírodních produktů, které svými vyjímečnými vlastnostmi příznivě ovlivňují stav pohybového aparátu. Obsahuje přírodní komplex minerálů Aquamin, jehož hlavní složkou je čistá zvápenatělá červená mořská řasa z rodu Lithothamnion s obsahem vápníku a hořčíku. Tyto dva minerály jsou důležité pro normální stav kostí a činnost svalů. Hořčík navíc přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Dobrému vstřebávání vápníku napomáhá vitamin D. Součástí produktu jsou houba shii-take, boswellia (kadidlovník pilovitý), šípek a rakytník. Přípravek je 100 % přírodní, je vyroben bez příměsí a konzervačních látek.

  • Boswellia podporuje normální stav kostí a kloubů. 
  • Šípek kladně ovlivňuje přirozenou obranyschopnost a uplatňuje se jako antioxidant. 
  • Rakytník řešetlákový podporuje imunitu, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a trávení a pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Složení: Přírodní komplex minerálů AQUAMIN, jehož hlavní složkou je 100% čistá zvápenatělá červená mořská řasa Lithothamnion calcareum s obsahem vápníku a hořčíku. Obohacen dále o boswellii, šípek, rakytník a houbu shii-take.

Extrakt kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 50 mg, prášek celé lyofilizované houby shii-take (Lentinula edodes), extrakt ze šípků (Rosa canina), extrakt z rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) 5 μg.

Obal kapsle: celulóza. Lepek < 10 mg/kg, vláknina 13,2 g/ 100 g.

Obsah účinných látek ve 2 kapslích: Vápník 160 mg, hořčík 56,25 mg, Boswellia serrata 100 mg, vitamin D 10 µg. 

Dávkování: 2x denně1 kapsle před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapije vodou, nebo se její obsah nasype do jídla nebo do vody. Dle potřeby je možné užívat i dlouhodobě.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro celiaky, vegetariány a vegany.  Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Doplněk stravy

Výrobce: Terezia company
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
393 s dph
Vaše cena:
35690 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3489649
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: