VITAR B - komplex EKO 60 kapslí

VITAR B - komplex EKO 60 kapslí

Výrobce: VITAR, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3931236

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
9650
Cena obvyklá:106
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

VITAR B - komplex EKO je doplněk stravy ve formě kapslí s dávkou 8 vitamínů skupiny B.

  • Thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a srdce a k normální psychické činnosti.
  • Riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku, k udržení normálních červených krvinek, k normálnímu metabolismu železa, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu a bílkovin a glykogenu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.
  • Vitamin B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se na procesu dělení buněk.
  • Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.
  • Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin a krvetvorbě, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se na procesu dělení buněk.
  • Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu makroživin, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Výrobek je balen v ekologicky šetrném obalu. Je ve formě celulozových kapslí, je vhodný i pro vegany. Vitar EKO Friendly je vyroben s ohledem jak na kvalitu nabízených produktů, tak na vytvoření nejmenšího možného zbytkového odpadu. 

Dávkování a způsob užití: Dospělým a dětem od 12 let je doporučeno užívat 1 kapsli denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. 

Složení: Obsah aktivních složek v 1 kapsli: Thiamin (Vitamin B1) 2,2 mg (200 %*), Riboflavin (Vitamin B2) 2,8 mg (200 %*), Vitamin B6 2,8 mg (200 %*), Vitamin B12 5 ug(200 %*), Niacin 32 mg (200 %*), Kyselina pantothenová 12 mg (200 %*), Kyselina listová 400 ug (200 %*), Biotin 100 ug (200 %*) a Vitamin C 120 mg (150 %*). 

* referenční hodnota příjmu

Doplněk stravy

Výrobce: VITAR, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
106 s dph
Vaše cena:
9650 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3931236
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: